Abra kontynuuje rozwój sieci franczyzowej

Salon firmowy Abra.

Od 3 marca br. mieszkańcy Jędrzejowa będą mogli korzystać z oferty sklepów meblowych Abra. Pierwsza placówka tej ogólnopolskiej sieci sklepów zostanie uruchomiona przy ul. Reymonta 12. Abra konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju, zakładającą uruchamianie placówek franczyzowych w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców.

Sklep w Jędrzejowie to kolejna placówka handlowa działająca w systemie franczyzowym prowadzona przez indywidualnych przedsiębiorców, dobrze znających lokalny rynek i potrzeby mieszkańców powiatu jędrzejowskiego. Sklep o powierzchni 600 mkw. znajduje się w pobliżu dworca PKS przy ulicy dedykowanej artykułom remontowo-budowlanym oraz wyposażenia wnętrz.

W województwie świętokrzyskim Abra ma sklepy w Kielcach oraz Busku-Zdroju. Placówka w 20-tysięcznym Jędrzejowie będzie pierwszym sklepem franczyzowym w tym województwie. Sklepy franczyzowe pod szyldem Abry działają już w Oświęcimiu, Nysie i Łowiczu. Na wiosnę do grupy sklepów partnerskich dołączą sklepy w Chrzanowie oraz w Olkuszu.

Sieć Abra to łącznie ze sklepem w Jędrzejowie 79 sklepów. Od 2011 roku Abra S.A. należy do grupy Steinhoff International – światowego koncernu z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.