AXI IMMO pozyskuje nowych najemców dla Centrum Kowale

CH Kowale - wizualizacja.

AXI IMMO –pozyskał kolejnych najemców dla Centrum Kowale w Trójmieście. Ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych Pepco zajmie 300 mkw. Ponadto, oferta usługowa centrum powiększy się o punkt obsługi klienta Play i salon optyczny Main Optic.

Pepcoto ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Na ofertę sieci składa się ok. 2 tys. produktów.

- Wybór Centrum Kowale jest elementem konsekwentnie realizowanej przez naszą firmę strategii rozwoju. Przyjęty przez nas model budowy sieci zakłada od 70 do 80 nowych sklepów rocznie zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Potencjał lokalizacji i obecność operatorów spożywczych zdecydowały o wyborze Centrum Kowale na nasz kolejny sklep – powiedział Marcin Stańko, Dyrektor Operacyjny Pepco.

Salony Play i Main Optic będą zlokalizowane na parterze (poziom 0) - Play w sąsiedztwie hipermarketu Tesco, a optyk w bezpośrednim sąsiedztwie apteki w pobliżu jednego z dwóch głównych wejść na teren Centrum. Operator sieci komórkowej wynajął 47 mkw., a optyk 32,4 mkw.

Centrum Kowale to inwestycja typu Convenience Shopping Center gwarantująca mieszkańcom okolic dokonywanie szybkich, najbardziej pilnych zakupów. Centrum Kowale powstanie wśród dużych osiedli mieszkaniowych Trójmiasta. Przewidywana powierzchnia handlowa wyniesie ok. 5,4 tys. mkw. Obiekt będzie dysponował 162 miejscami parkingowymi.

Otwarcie Centrum Kowale planowane jest na IV kwartał 2012 r. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Rex Bud Budownictwo z Łodzi. Zakończenie prac budowalnych przewidziane jest na połowę września br. Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na ok. 34 mln zł. Za komercjalizację obiektu odpowiada AXI IMMO.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.