JYSK rozwija się w parku P3 Piotrków

P3 właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych zapewni JYSK, pochodzącej z Danii, sieci handlowej sprzedającej artykuły do wyposażenia domu i dekoracji wnętrz magazyn Build-to-Suit (BTS) o powierzchni 37,000 mkw. w parku logistycznym P3 Piotrków w centralnej Polsce. 

Obecnie firma wynajmuje 10,504 mkw. również na terenie parku logistycznego w Piotrkowie, na które zdecydowała się w tym roku. Na czas trwania budowy obiektu BTS ze względu na zapotrzebowanie klienta deweloper zapewnił mu dodatkową powierzchnię tymczasową (10,000 mkw.). Po zakończeniu budowy obiektu dedykowanego JYSK zajmie łącznie niemal 50,000 mkw. na terenie parku.

Obiekt dedykowany firmie JYSK oprócz ponadstandardowej wysokości 12 m, będzie wyposażony w panele z rdzeniem PIR efektywniej izolujące obiekt magazynowy od warunków zewnętrznych i energooszczędne oświetlenie LED. Zakończenie budowy planowane jest na luty 2018. 

Powierzchnie wynajmowane przez JYSK na terenie parku P3 Piotrków pełnią funkcję magazynów buforowych. Zapas w nich gromadzony zasila później proces przygotowania zamówień dla sieci własnej sklepów JYSK, który odbywa się w centrum dystrybucyjnym firmy w Radomsku. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.