IBP Conex i Prologis kontynuują współpracę

ProLogis poinformował o przedłużeniu umowy z firmą IBP Conex, specjalizującą się w produkcji łączników do instalacji gazowych, sanitarnych i grzewczych. Wynajmuje ona 14 tys. metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Poznań II.

Pierwszą umowę o współpracy ProLogis i IBP Conex podpisały w 2005 roku. Magazyn firmy został wtedy zlokalizowany w pierwszym budynku drugiej inwestycji ProLogis pod Poznaniem.

- Budowa sieci logistycznej opiera się na precyzyjnym zaplanowaniu wszystkich jej elementów - powiedział James Williams, Commodity Manager - Indirect & NPI firmy IBP Conex Ltd. - Magazyny są ważną częścią tego procesu i dlatego szukaliśmy partnera godnego zaufania, oferującego wysokiej jakości powierzchnie magazynowe i profesjonalną obsługę. Wybraliśmy firmę ProLogis, a przedłużenie umowy jest dowodem na to, że dotychczasowa współpraca układa się bardzo pomyślnie - dodał.

Tom Listowski, dyrektor działu powierzchni magazynowych CB Richard Ellis Polska pośredniczył w zawarciu transakcji.

ProLogis Park Poznań II to centrum dystrybucyjne, obejmujące siedem budynków oferujących 120,000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. Park jest zlokalizowany około 15 kilometrów na zachód od centrum Poznania.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.