Geodis Calberson zaczyna współpracę z Segro w Tulipan Park Stryków

Segro Tulipan park Stryków

Firma Geodis Calberson Polska zawarła z Segro umowę najmu powierzchni w Tulipan Park Stryków. W ramach współpracy firma Segro wybudowała dla najemcy obiekt magazynowy z modułem biurowym o całkowitej powierzchni ponad 4 tys. mkw. Budynek został  przekazany klientowi w czerwcu.

Geodis Calberson Polska wchodzi w skład grupy Geodis, jednego z europejskich liderów logistycznych. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach logistycznych typu AVL dla części lub całego łańcucha dostaw. Geodis,  lider logistyki we Francji oraz czwarty operator w Europie, oferuje zintegrowane usługi w zakresie ekspresowych dostaw oraz logistyki zbiorowej. W należącym do Segro Tulipan Park Stryków firma będzie obsługiwała głównie Tarkett Wykładziny, firmę z branży zrównoważonych rozwiązań dla powierzchni sportowych i podłóg. –  Zaledwie w ciągu pięciu miesięcy od czasu podpisania umowy najmu deweloper przekazał nam budynek do użytku. Dodatkową zaletą Tulipan Park Stryków jest doskonała lokalizacja kompleksu, położonego w bliskim sąsiedztwie głównych korytarzy transportowych regionu – stwierdził Bogdan Młynarczyk z Geodis Calberson.

Magazyn z modułem biurowym o pow. 4 tys. mkw. dedykowany firmie Geodis został zrealizowany w ramach rozbudowy budynku G, w którym deweloper przygotowywał niedawno powierzchnię dla spółki Valeo Service Eastern Europe oraz CAT LC Polska.

Tulipan Park Stryków to największe centrum logistyczne dewelopera w Europie Centralnej. Inwestycja o łącznej powierzchni 188 tys. mkw., jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz w pobliżu węzła autostrad A1 i A2, a współpraca dewelopera z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną umożliwia przedsiębiorcom prowadzenie działalności na preferencyjnych warunkach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.