Fabryka PartnerTech w kompleksie dystrybucyjnym Panattoni Park Mysłowice

Firma deweloperska Panattoni Europe podpisała umowę najmu na 12 tys. mkw. powierzchni magazynowo-przemysłowej w Panattoni Park Mysłowice. Nowy Klient, firma PartnerTech, otworzy w parku zakład produkcyjny, specjalizujący się w obudowach i integracji systemów.

Firma PartnerTech została najemcą hali C w Panattoni Park Mysłowice. Spółka otwierając zakład w Mysłowicach realizuje kolejny krok w swojej strategii nakierowanej na rozwinięcie operacji w Europie Wschodniej oraz wzmocnienie konkurencyjności swoich jednostek.

- Inwestycja w rejonie Śląska wzmocni naszą strukturę produkcyjną, łańcuch logistyczny oraz doświadczenia i moce produkcyjne - mówi Rune Glavare, prezes i CEO Partner Tech - Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować klientom bardziej efektywną, atrakcyjniejszą cenowo i elastyczną produkcję oraz doskonałą lokalizację do składania gotowych zestawów i szybką dystrybucję w Europie.

Nowy zakład będzie jednostką produkcyjną dla Grupy oraz obsługiwał pozostałe jednostki PartnerTech w zakresie elementów metalowych i integracji systemów. Zakład będzie bardzo nowoczesną jednostką produkcyjną, o wysokim stopniu automatyzacji i elastyczności. Według planów inwestycja będzie gotowa w drugim kwartale 2010 r.

Podczas transakcji Partner Tech był reprezentowany przez agencję Jones Lang LaSalle.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.