Cushman & Wakefield rozpoczyna cykl webinarów dedykowanych branży retail i e-commerce

„Czarny łabędź - biała flaga czy zielona wyspa? Jak dostosować magazyn do nowej rzeczywistości?” to tytuł pierwszego spotkania online organizowanego przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield. Webinar odbędzie się już w środę, 15 kwietnia o godzinie 14:00, a poprowadzi go Damian Kołata, Associate, Senior Business Development Manager w Cushman & Wakefield.

Najbliższy webinar rozpocznie cykl spotkań online, organizowanych przez Cushman & Wakefield dla poszczególnych branż w obszarze magazynów, produkcji i logistyki. Partnerami projektu są: Nowoczesny Magazyn, Logistka a Jakość oraz Pro Progressio. Inicjatywa narodziła się z uwagi na rosnące potrzeby i wyzwania rynku, związane z obecną sytuacją na świecie.

Bardzo dużo mówi się o rynku pracy i jego wyzwaniach podczas epidemii. My zauważamy potrzebę wsparcia rynku retail i e-commerce, więc chcielibyśmy sięgnąć nieco dalej i podpowiedzieć, jak przygotować powierzchnię magazynową do tego, z czym spotkamy się, gdy życie i łańcuchy dostaw wrócą do normy – zaznacza Damian Kołata z Cushman & Wakefield.

Webinar ma na celu w pozytywnym tonie pokazać możliwości i perspektywy rozwoju w branży. Całość podparta będzie przykładami, badaniami oraz raportami ze świata retail i e-commerce. Ekspert podkreśla, że aby sprostać wymogom handlu elektronicznego, trzeba spełnić szereg warunków, nie tylko po stronie marketingu i IT, ale przede wszystkim logistyki i magazynowania.

Podczas spotkania omówione zostaną między innymi: obecna sytuacja na rynku, dane dotyczące dynamiki zamówień i sklepów na polskim rynku, które w ostatnim czasie zostały otwarte, wyzwania z którymi wiąże się operacja magazynowa dla e-commerce, zarządzanie zwrotami, przykłady automatyzacji procesów, a także TOP 10 logistycznych rozwiązań po koronawirusie.

Webinar odbędzie się w środę,15.04.2020 o godzinie 14.00.

Link do rejestracji: https://info.cushmanwakefield.com/l/263412/2020-04-08/2l1592

Hasło dostępu: Industrial2020

Dodatkowe informacje: poland.industrial@cushwake.com

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.