Warszawa: DeSilva zamienił się w Mercure

Restauracja w Mercure Warszawa Airport

Do sieci Mercure dołączył kolejny obiekt. Mercure Warszawa Airport działa na podstawie umowy franczyzy oraz będzie pierwszym w Polsce z nową identyfikacją wizualną. To trzeci w stolicy i 18. w kraju hotel tej marki.

Trzygwiazdkowy hotel DeSilva Warszawa Airport zmienił nazwę na Mercure Warszawa Airport. Obiekt usytuowany jest w odległości 5 km od centrum Warszawy i 3 km od lotniska im. Fryderyka Chopina. Posiada 117 pokoi, do dyspozycji gości jest także restauracja, bar oraz 9 sal konferencyjnych.
Hotel, jako pierwszy w Polsce otrzyma nowy logotyp marki Mercure, który od tej pory będzie widniał na wszystkich materiałach informacyjnych. Zmiana związana jest z nową identyfikacją wizualną marki, wdrażaną stopniowo we wszystkich obiektach Mercure na świecie. Dodatkowymi atutami hotelu jest własny parking i garaż podziemny. Mercure Warszawa Airport oferuje też 9 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić łącznie 345 osób.
Mercure Warszawa Airport jest 18. hotelem tej sieci w Polsce. Oferta marki jest również dostępna w: Częstochowie, Gdańsku, Jeleniej Górze, Karpaczu, Lublinie, Mrągowie, Opolu, Poznaniu, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Zakopanem, Cieszynie, Piotrkowie Trybunalskim, Krynicy Zdroju i Zamościu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.