PHN inwestorem zastępczym przy budowie hotelu Moxy

Polski Holding Nieruchomości będzie inwestorem zastępczym przy budowie hotelu Moxy przy lotnisku w Poznaniu - Ławicy. Marka Moxy, na którą w Poznaniu stawia spółka Chopin Airport Development, jest odpowiedzią sieci Marriott na potrzeby generacji Y.

Polski Holding Nieruchomości wygrał konkurs na najlepszą ofertę na inwestora zastępczego przy inwestycji Chopin Airport Development - budowie hotelu marki Moxy należącej do sieci Marriott. Złożył nam najlepszą ofertę w sprawie budowy Moxy w Poznaniu - mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development.

Polski Holding Nieruchomości jest jednym z największych w Polsce podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych pod względem wartości portfela. Portfel Grupy obejmuje około 140 wydzielone biznesowo aktywa nieruchomościowe o wartości ok. 2,5 mld zł. Działalność PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi i Wrocławiu. Spółka ma doświadczenie w sektorach biurowym, handlowym i logistycznym, zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów inwestycyjnych. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Planowany hotel będzie oferować 120 pokoi, dysponować zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na I kwartał 2018, otwarcie hotelu - na 2019 rok.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.