Hotel marki AC Hotels by Marriott

AC Reduta

Marka sieci Marriott International wkrótce zadebiutuje na warszawskim rynku. Inwestor Westgate Sp. z o. o., wspierany przez wyłącznego agenta firmę doradczą Hotel Professionals Sp. z o.o., zawarł z siecią Marriott International umowę franczyzową na pierwszy w stolicy i drugi w Polsce hotel marki AC Hotels by Marriott. Hotel zlokalizowany będzie przy Alejach Jerozolimskich w sąsiedztwie centrum handlowego Blue City oraz Dworca Zachodniego. 

AC Hotels by Marriott to marka sieci Marriott International pozycjonująca się w segmencie midscale, skierowana do nowego pokolenia podróżujących. Hotele marki AC Hotels by Marriott znane są z nowoczesnego wystroju, zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i pokojach gościnnych, jak również ze swojego hollu AC Lounge, który funkcjonuje jako co-workingowa przestrzeń w ciągu dnia. Hotel AC Hotels by Marriott w Warszawie zlokalizowany będzie przy Alejach Jerozolimskich 144, w bliskim sąsiedztwie Dworca Zachodniego oraz centrum handlowego Blue City, w rejonie, który jest obecnie trzecim największym pod względem zasobów powierzchni biurowej rejonem w Warszawie. Nowy obiekt zaoferuje około 260 pokoi, przestrzeń konferencyjną oraz restaurację i sky bar na ostatnim piętrze z panoramicznym widokiem na miasto. 

Od samego początku fazy koncepcyjnej inwestora wspierała firma doradcza Hotel Professionals Sp. z o.o., która również reprezentowała inwestora podczas negocjacji z siecią Marriott International, które zakończyły się podpisaniem umowy franczyzowej. Siostrzana spółka Hotel Professionals Management Group została również wybrana na spółkę zarządzającą hotelem AC Hotels by Marriott w Warszawie. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.