Dwudziesty Best Western w Polsce otwarty

Best Western Agit Congress & SPA, Lublin

Pod koniec czerwca grupa Best Western powiększyła się o kolejny obiekt w Polsce. Do grupy dołączył Best Western Agit Congress & SPA, dwudziesty hotel sieci w Polsce oraz drugi w województwie lubelskim. Ostateczny koszt inwestycji wyniósł 10 mln zł.   

Inwestorami trzygwiazdkowego obiektu, zlokalizowanego w śródmieściu Lublina, przy ul. Wojciechowskiej 29, są przedstawiciele Biura Tłumaczeń Agit. Ze względu na dotychczasowy charakter działalności zdecydowali się na wyposażenie wszystkich 21 pokoi w zestawy do nauki języków obcych SITA.

Ponadto udostępniono gościom możliwość rezerwowania indywidulnych konwersacji z native speakerem. Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, którego powierzchnia wynosi ok. 600 mkw.  (5 sal, z czego największa zajmująca ok. 400 mkw. ),wyposażono w szereg rozwiązań multimedialnych, w tym sprzęt cyfrowy do obsługi tłumaczeń ustnych (kabiny i zestawy słuchawkowe na podczerwień, a także system do głosowania i debat podczas konferencji międzynarodowych).

W ofercie hotelu przewidziano również centrum SPA, które składa się z 6 gabinetów świadczących usługi rehabilitacji zdrowotnej i odnowy biologicznej, dwóch saun, sali fitness, siłowni oraz sali do nauki tańca.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.