Best Western po raz drugi we Wrocławiu

Best Western Plus Q Hotel Wrocław

Best Western Plus Q Hotel Wrocław to nowa inwestycja spółki Zaolziańska, która swój pierwszy Q Hotel otworzyła pod skrzydłami największej na świecie rodziny hotelowej. Operatorem będzie firma Dobry Hotel. To drugi obiekt marki Best Western w stolicy Dolnego Śląska.

Czterogwiazdkowy Best Western Plus Q Hotel Wrocław mieści się przy ulicy Zaolziańskiej 2 - około jednego kilometra od Rynku Starego Miasta oraz Dworca Głównego. Oferuje 127 klimatyzowanych pokoi oraz jeden apartament. W hotelowym lobby mieści się restauracja i lobby bar, a na ostatnim piętrze hotelu centrum fitness. Dla zmotoryzowanych gości przygotowane zostały 23 miejsca parkingowe w podziemnym garażu.

To już drugi we Wrocławiu obiekt - obok Best Western Hotel Prima - prowadzony pod marką największej rodziny hotelowej na świecie. - Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na uruchomienie we Wrocławiu kolejnego i to tak dużego hotelu. Miasto obecnie przeżywa prawdziwy rozkwit, zarówno ze względu na ciekawą ofertę turystyczną, jaki i wzrost znaczenia ekonomicznego. Prognozujemy w najbliższych latach wzmożony napływ gości przybywających do stolicy Dolnego Śląska zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Partner w tym wypadku też nie jest przypadkowy. Grupa Dobry Hotel to doświadczony operator z dużym potencjałem i wyczuciem rynku. W połączeniu wspomnianych czynników ze sprawdzonymi rozwiązaniami Best Western nie wątpię w sukces tego przedsięwzięcia - mówi Gheorghe Marian Cristescu, dyrektor Best Western na Polskę.

Best Western Plus Q Hotel Wrocław to czwarty projekt, przy którym spotykają się Grupa Dobry Hotel oraz Best Western. Dotychczas Grupa prowadziła pod szyldem międzynarodowej marki dwa obiekty w Gdańsku i jeden w Sopocie.

- W tych hotelach systematycznie rośnie liczba rezerwacji, przybywa także obcokrajowców. Pomaga w tym przynależność do Best Western, które zapewnia rozwinięty system rezerwacji, wsparcie promocyjne oraz wielokrotnie nagradzane przez branżę programy lojalnościowe - mówi Daniel Łukaszewicz, Business Development Director Grupy Dobry Hotel.

- Specjalizujemy się w obsłudze gości z segmentu biznesowego, zamierzamy dalej dynamicznie uczestniczyć w rozwoju marki Q Hotel. W przeciągu najbliższych lat planujemy realizację co najmniej dwóch kolejnych inwestycji, również poza Trójmiastem. Jedną z nich będzie powstający w Krakowie kolejny Best Western Q Hotel - dodaje Leszek Mięczkowski zarządzający firmą Dobry Hotel i jednocześnie jeden z inwestorów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.