Udany kwartał dla North Gate

Knight Frank, działając jako agent wyłączny, sfinalizował w drugim kwartale 2016 roku trzy transakcje najmu i wynajął łącznie ponad 1 400 mkw. w budynku North Gate w Warszawie. Eksperci Knight Frank reprezentowali w procesie wynajmu fundusz DEKA Immobilien, który jest właścicielem nieruchomości.

Drugi kwartał tego roku rozpoczął się od pomyślnie zakończonego procesu renegocjacji, z jednoczesnym dobraniem powierzchni, przez spółkę JARA. Po powiększeniu swojego biura, zajmuje ona w North Gate około 685 mkw. Także firma BPG Polska, specjalizująca się w audycie oraz doradztwie, zdecydowała się przedłużyć umowę najmu prawie 465 mkw. powierzchni biurowej. Ponadto budynek zyskał nowego najemcę - Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (Office for Democratic Institutions and Human Rights - ODIHR). Europejska instytucja, podlegająca OBWE, zajmie lokal o metrażu ponad 250 mkw.

North Gate to budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście, niedaleko Starego Miasta. Ten 25-piętrowy obiekt oferuje blisko 30 000 mkw. powierzchni biurowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.