Trwa rewitlalizacja Cedetu

Cedet

Przedstawiciele inwestora firmy Immobel Poland oraz generalnego wykonawcy – Korporacji Budowlanej Doraco zawiesili wiechę na rewitalizowanym w ścisłym centrum Warszawy budynku Cedet.

Obiekt, zlokalizowany przy ul. Kruczej 50, został nie tylko zmodernizowany, ale także rozbudowany. Łączna powierzchnia budynku, zaprojektowanego z myślą o biurach i lokalach handlowych, wyniesie ok. 22 000 mkw. W nowej odsłonie inwestycja zostanie oddana do użytku na przełomie I i II kwartału 2018 roku. 

Zbudowany w latach 50-tych XX wieku Centralny Dom Towarowy, od 2015 roku jest rewitalizowany przez Immobel Poland – spółkę córkę lidera belgijskiego rynku nieruchomości - Immobel Group. Zamysłem inwestora było przywrócenie obiektowi jego pierwotnego charakteru - handlowej wizytówki miasta i miejsca spotkań jego mieszkańców. Charakteru, który utracono w trakcie niestarannej i pospiesznej odbudowy po pożarze w 1975 roku.

Cedet zaoferuje także wielkość modułów najmu dostępnych na jednym piętrze – ok. 3 000 mkw pozwoli wielu najemcom na zlokalizowanie całego biura na jednej kondygnacji. Partnerem Immobel Poland w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji jest Korporacja Budowlana Doraco. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.