Savills zarządza kolejnymi nieruchomościami funduszu M7 Real Estate

Delta 44

Fundusz M7 Real Estate, po sfinalizowaniu zakupu nieruchomości biurowych Green Park, Mazovia Plaza i Delta 44, powierzył zarządzanie obiektami firmie Savills, poszerzając tym samym dotychczasową współpracę z doradcą.

Green Park to zlokalizowany w Katowicach kompleks ośmiu budynków o łącznej powierzchni 25 000 m kw. Jedną z głównych zalet parku biurowego jest dobry dojazd do centrum miasta oraz położenie blisko najpopularniejszego miejsca wypoczynkowego w Katowicach,  tzw. Doliny Trzech Stawów. Zlokalizowana na warszawskiej Pradze Mazovia Plaza to z kolei ośmiokondygnacyjna nieruchomość o całkowitej powierzchni 5100 mkw. Historyczny budynek, powstał według projektu Jerzego Gieysztora. Delta 44 znajduje się natomiast w centrum Wrocławia, tuż przy dworcu PKP. Budynek biurowy z częścią handlową ukończony został w 2014 r. i dysponuje powierzchnią 3700 mkw.

W 2017 roku firma Savills została zarządcą czterech innych nieruchomości należących do funduszu M7 Real Estate. Były to dwa budynki biurowe zlokalizowane w Poznaniu, RB House i Dwór Hamburski oraz dwa projekty mieszczące się w Warszawie, biurowiec Wola Plaza i obiekt magazynowy Airport House. Od zeszłego roku dołączyło do nich również centrum handlowo-rozrywkowe Zgorzelec Plaza, które poszerzyło portfel obiektów należących do funduszu.

Fundusz M7 Real Estate skupia się na budowaniu wartości dodanej dla nieruchomości. Posiadamy doświadczenie we wspieraniu klientów w implementowaniu tego rodzaju strategii dla budynków i cieszymy się, że możemy podzielić się naszą wiedzą. Jako zarządcy tych nieruchomości będziemy koncentrować się na zapewnieniu usługi najwyższej jakości – mówi Wioletta Nowotnik, kierownik pionu nieruchomości biurowych, dział zarządzania nieruchomościami i aktywami, Savills.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.