Jedna czwarta rynku w rękach CBRE

Ambassador

Ambassador

Dział powierzchni biurowych CBRE uzyskał w 2012 r. dwudziestopięcioprocentowy udział w rynku w Polsce.

W 2012 r. dwa zespoły w dziale powierzchni biurowych CBRE, Zespół Reprezentacji Najemców i Zespół Właścicieli Nieruchomości, wynegocjowały umowy najmu na ponad 182 tys. mkw. powierzchni biurowej w całej Polsce.
Największe transakcje najmu to m.in. 19 tys. mkw dla BPH Bank w Euro Office Park w Gdańsku, 12,6 tys. mkw. dla Poczty Polskiej w budynku biurowym Domaniewska 37C w Warszawie, 9000 mkw. w Feniksie w Warszawie dla Banku Ochrony Środowiska oraz 5800 mkw. dla Credit Agricole w warszawskim Business Gardens.
Zespół Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości zajmuje się obecnie wynajmem 18 projektów biurowych o łącznej powierzchni 121 tys. mkw. w całym kraju. Do największych reprezentowanych przez CBRE projektów należą: Rondo 1 (66 tys. mkw.), kompleks biurowy Ocean Business Park: Ambassador (16 tys. mkw.) i Pacific (17,7 tys. mkw.), Konstruktorska Business Center (48 tys. mkw.), Nimbus Office (20 tys. mkw.), Alchemia w Gdańsku (14 tys. mkw.) i Wilson Office Park w Poznaniu (15,5 tys. mkw.).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.