Gdańsk: Centrum Biurowe Neptun w na finiszu

Centrum Biurowe Neptun

Budowa Centrum Biurowego Neptun jest już na ukończeniu. Poziom zaawansowania prac przekracza 90 proc., a na koniec września są zaplanowane pierwsze odbiory. Zgodnie z harmonogramem, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie ma nastąpić w grudniu 2013 r., co oznacza, że najemcy będą mogli wprowadzić się do swoich biur już na początku 2014 r.

Z końcem sierpnia w biurowcu Neptun zakończy się montaż instalacji elektrycznej i sanitarnej. Wewnątrz trwają prace wykończeniowe: gipsowanie, układanie glazury i  płyt granitowych pomiędzy windami. Wykończenie obejmuje również kładzenie gładzi gipsowej, malowanie oraz tapetowanie.
Wkrótce zakończy się budowa trzypoziomowego parkingu – do wykonania pozostały jedynie drobne elementy wykończeniowe. Prace zewnętrzne,  jak układ drogowy i zagospodarowanie najbliższego otoczenia,  są niemal zakończone. Cała elewacja będzie gotowa pod koniec września. Generalnym wykonawcą obiektu jest Budimex.

Inwestycja realizowana jest w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz, przy al. Grunwaldzkiej, która stanowi główną arterię łączącą centrum miasta z Sopotem i Gdynią. Budynek zaoferuje prawie 16 tys. mkw. powierzchni biurowej, zlokalizowanej na 19 kondygnacjach oraz 159 miejsc postojowych na 3-kondygnacyjnym parkingu podziemnym. Inwestorem Centrum Biurowego Neptun jest Hines.

Gdańsk: Centrum Biurowe Neptun w na finiszu

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.