Biurowiec Ogrodowa Office otwarty

Ogrodowa Office

Warimpex otwiera Ogrodową Office, nowoczesny biurowiec w sercu Łodzi, pomiędzy Manufakturą i ul. Piotrkowską. Obiekt oferuje ponad 28 tys. mkw. całkowitej przestrzeni, w tym prawie 4 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Pierwsi najemcy wprowadzili się już do budynku. 

Firma Warimpex oficjalnie zainaugurowała otwarcie biurowca Ogrodowa Office w centrum Łodzi, zlokalizowanego w bliskiej odległości od ulicy Piotrkowskiej, Manufaktury oraz hotelu Vienna House Andel’s Łódź. Obiekt oferuje ponad 28 tys. mkw. powierzchni, z czego prawie 4 tys. zajmą punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne. Do obiektu, który otrzymał już pozwolenie na użytkowanie, wprowadzili się już pierwsi najemcy przestrzeni biurowych oraz usługowych. 

W procesie pozyskiwania najemców w Ogrodowej Office, WX Office Development 2 – spółkę należącą do Warimpeksu, właściciela budynku, reprezentuje firma doradcza CBRE.

W budynku nadal są wolne przestrzenie biurowe gotowe do wynajmu. Wśród dotychczasowych najemców są m. in. firmy MakoLab S.A., PwC Polska sp. z o.o., Bank Handlowy w Warszawie S.A., działający pod marką Citi Handlowy, oraz Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. Łódzki biurowiec zaoferuje szereg funkcji i punktów usługowych - swoją placówkę otworzą tu m. in. PKO Bank Polski i salon fryzjerski Luisse, w budynku znajdą się również punkty gastronomiczne, takie jak kawiarnio-cukiernia oraz piekarnia, a także restauracja Meating Point. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.