Atrium 1 z kamieniem węgielnym

Przy Rondzie ONZ rośnie super energooszczędny biurowiec. Specjalne systemy obniżą poziom zużycia energii w budynku o co najmniej 50 proc. w porównaniu do budynków spełniających polskie normy.

- Atrium 1 to inwestycja wyjątkowa, nie tylko na mapie naszych projektów, ale też na mapie obiektów biurowych powstających w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to projekt bardzo nam bliski, bo doskonale odzwierciedla filozofię naszej firmy i kierunek, w którym w Skanska podążamy. Budowa Atrium 1 to kolejny krok w kierunku nowoczesnego zrównoważonego budownictwa i odpowiedź na oczekiwania naszych klientów: zarówno najemców, jak i inwestorów – podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego powiedział Waldemar Olbryk, prezes Skanska Property Poland.

Budowa Atrium 1 przy al. Jana Pawła II w warszawie wystartowała na początku tego roku, a jego oddanie do użytku planowane jest na przełom 2013 i 2014 roku. Powierzchnia najmu biurowca wyniesie łącznie 18 tys. mkw. Obiekt będzie miał 15 kondygnacji nadziemnych
i 4 podziemne, które budowane są przy zastosowaniu metody podstropowej. Budynek Atrium 1 jest kontynuacją realizowanego przez firmę Skanska kompleksu przy al. Jana Pawła II. Biurowiec sąsiadować będzie z Deloitte House, gdzie mieści się również warszawskie biuro Skanska Property Poland.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.