TRIUVA z nowymi umowami najmu

Chmielna 25

Polski oddział firmy TRIUVA podpisał cztery umowy najmu przestrzeni biurowych i handlowych w budynkach Le Palais, Chmielna 25 oraz R34, o łącznej powierzchni około 1 700 mkw., i zyskał dwóch nowych najemców. We wszystkich transakcjach TRIUVA była reprezentowana przez Colliers.

Dwie nowe umowy najmu zawarto na powierzchnie znajdujące się w budynku Le Palais, zlokalizowanym przy ul. Próżnej 7/9 w Warszawie. 150 mkw. przestrzeni biurowej budynku zajmie firma Royal City. Z kolei na parterze obiektu, w części handlowo-usługowej, powstanie restauracja typu slow food LIF – Life is Food. Lokal w Le Palais o powierzchni 200 mkw. będzie drugim punktem działającym pod szyldem LIF w Warszawie.

W znajdującym się w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej, biurowcu Chmielna 25 podpisano nową umowę najmu, na około 900 mkw. powierzchni, z dotychczasowym najemcą. Pracownia architektoniczna SUD Architekt, oprócz przedłużenia dotychczasowego kontraktu na wynajem 700 mkw. przestrzeni biurowej budynku zdecydowała się na ekspansję i powiększenie biura o dodatkowe około 200 mkw. Najemca planuje wprowadzić się do nowej powierzchni do końca roku.

Położony na warszawskim Mokotowie, przy ul. Rzymowskiego 34, biurowiec R34 także ma swoich stałych najemców. Od kilku lat swoją siedzibę ma tu m.in. Lycamobile, globalny operator telefonii komórkowej, który niedawno podpisał kolejną umowę najmu na dotychczas zajmowaną powierzchnię 350 mkw. oraz na dodatkowe 100 mkw. biura.

TRIUVA Kapitalverwaltungsgesellschaft mbH zarządza aktywami o wartości blisko 9,9 mld euro. Jest zintegrowaną platformą inwestycyjną z siecią oddziałów w całej Europie. Skupia się przede wszystkim na nieruchomościach komercyjnych z sektora biurowego, handlowego i logistycznego w Europie. W samej Polsce w portfolio TRIUVA znajduje się dwanaście budynków biurowych. Wśród nich można wyróżnić zarówno historyczne, zrewitalizowane obiekty, takie jak Royal Trakt Offices przy Al. Ujazdowskich, Le Palais – zespół dwóch zrewitalizowanych kamienic z XIX w., jak i nowoczesne biurowce, takie jak Feniks, Chmielna 25, G9 w Warszawie, czy najnowszy obiekt w portfelu – wrocławski Green Day.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.