Regus otwiera centrum na Mokotowie

Regus, firma z rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy, zawarła nową umowę najmu na warszawskim Mokotowie. Eksperci JLL doradzali firmie Regus w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowania warunków kontraktu. Wynajmującego - Blue City Sp. z o.o. – wspierała firma CBRE.

Regus podpisał umowę najmu około 950 mkw. powierzchni biurowej na swoje centrum biznesowe w budynku Villa Metro przy ulicy Puławskiej 145 w Warszawie, obok stacji Metro Wilanowska. Jest to nowa mokotowska lokalizacja Regusa z dostępem do komunikacji publicznej. Otwarcie centrum planowane jest na drugi kwartał 2018 roku. Wynajmującym jest Reform Company 3, spółka związana z inwestorami warszawskiego centrum handlowego Blue City oraz połączonego z nim w jednym kompleksie biurowca Blue Office.

Regus obecnie posiada swoje biura w 20 obiektach w siedmiu polskich miastach, z czego aż 11 w Warszawie. W tym roku firma otworzyła nowe centra w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie planując dalszą ekspansję. Kilka kolejnych umów jest już na etapie finalizacji.

JLL pełni rolę doradcy Regus przy poszukiwaniu lokalizacji pod nowe biura w wielu krajach regionu EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.