Nowy koncept coworkingowy w ETHOSIE

Ethos podpisał długoterminową umowę najmu z Solutions.Rent. Nowa marka coworkingowa w opcji premium zajmie aż 3 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowej lokalizacji w sercu Traktu Królewskiego na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Otwarcie Solutions.Rent w Ethosie już w styczniu.

Warszawa jest pierwszą lokalizacją tej sieci w Europie, międzynarodowa marka dużej izraelskiej grupy kapitałowej zapowiada intensywną ekspansję firmy w Europie i na świecie. Solutions.Rent w Ethosie oferuje zróżnicowaną powierzchnię zlokalizowaną na pierwszym i trzecim piętrze. Freelancerzy i firmy mogą wynająć zarówno pojedyncze biurka, jak i całe gabinety – do dyspozycji jest łącznie 505 stanowisk pracy. Przestrzeń wyróżnia się nowoczesnymi wnętrzami, które są połączeniem ekstrawagancji i elegancji, a całość dopełniają przytulne meble. Wiele biur może poszczycić się niesamowitym widokiem na wielkomiejski Plac Trzech Krzyży. Efektywnej pracy i inspirującym spotkaniom sprzyja aż 12 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Zupełną nowością w tej części stolicy jest duża przestrzeń eventowa na parterze Solutions.Rent, która pomieści nawet 200 osób. Bar, świetna atmosfera i niezbędne udogodnienia sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację imprez firmowych, warsztatów czy konferencji.

Biura Solutions.Rent w Ethosie zlokalizowane są w prestiżowym miejscu, w samym sercu stolicy, tuż przy tętniącym życiem placu Trzech Krzyży. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ambasady, konsulaty, ministerstwa i inne instytucje rządowe, a także siedziby międzynarodowych firm i banków, restauracje i kawiarnie, a w pobliżu – butiki najlepszych marek modowych na ulicy Mokotowskiej i Vitkac. To tworzy niesamowite środowisko pracy i wymiany doświadczeń dla naszych najemców – mówi Yaron Cohen, Prezes Zarządu Solutions.Rent.

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Ethosa na flagową siedzibę tak dynamicznie rozwijającej się światowej marki. Rynek biurowy ciągle ewoluuje, ale to właśnie koncepty coworkingowe wyznaczają najnowsze trendy w aspekcie tworzenia wyjątkowej, kreatywnej przestrzeni do pracy. Dzięki centralnej, eksponowanej lokalizacji udowadniamy, że Ethos na stołecznym Placu Trzech Krzyży to najlepszy kierunek dla biznesu –dodaje Maciej Zajdel, Członek Zarządu Kulczyk Silverstein Properties.

w październiku Solutions.Rent rozpoczął swoją działalność w biurowej kamienicy Małachowski Square przy Placu Małachowskiego 2 w Warszawie. W przypadku Ethosa, marka dołącza do grona prestiżowych  najemców biurowych. Swoje siedziby mają tu m.in. HBO Polska, posiadająca do wyłącznej dyspozycji kilkusetmetrowy taras z przepięknym widokiem na Powiśle, Skarpę Warszawską i Stadion Narodowy, kancelarie prawne Hogan Lovells i Seewald Attorneys czy Digital Ergo IT.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.