Kancelaria powiększa biuro

Kancelaria Raczkowski Paruch bierze tysiąc metrów więcej w warszawskim North Gate.

Kancelaria prawnicza Raczkowski Paruch zdecydowała się powiększyć swoje biuro w budynku North Gate o prawie 1000 m kw. Po dobraniu powierzchni, warszawskie biuro kancelarii zajmuje 1800 m kw. Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu fundusz Deka Immobilien, właściciela nieruchomości. Najemcy doradzał Walter Herz.

Raczkowski Paruch to kancelaria prawnicza wyspecjalizowana w obsłudze firm we wszystkich kwestiach prawnych w zakresie zarządzania HR oraz compliance & business crime.

-Cieszymy się, że mogliśmy zaoferować kancelarii Raczkowski Paruch nie tylko atrakcyjne warunki umowy najmu, ale także szerszą perspektywę w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli możliwość dalszego rozwoju biznesu w North Gate , a do tego wspaniały widok  z 21. piętra na panoramę Warszawy- mówi Jakub Denus, negocjator w  Knight Frank.

North Gate to budynek biurowy klasy A zlokalizowany w Warszawie w pobliżu Starego Miasta. Oferuje blisko 30 tys.  mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 25 kondygnacjach. Wieżowiec zapewnia najemcom wyjątkową widoczność, doskonałą lokalizację oraz wiele udogodnień, zarówno w samym budynku (bankomat, kawiarnia, punkt z prasą, kantyna, sala konferencyjna), jak i w jego najbliższej okolicy (Hotel Ibis, galeria handlowa Arkadia). Przed budynkiem usytuowane są: stacja rowerów miejskich Veturilo, a także przystanki: tramwajowy i autobusowy, dodatkowo stacja metra Dworzec Gdański oraz dworzec kolejowy znajdują się w odległości zaledwie pięciu minut.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.