IMMOFINANZ finalizuje umowy w sektorze biurowym

Austriacki inwestor IMMOFINANZ sfinalizował w ostatnich czterech miesiącach umowy, w ramach swojego portfela na stołecznym rynku biurowym, na łącznie ok. 13.000 m kw. Dwadzieścia podpisanych w tym czasie kontraktów obejmuje zarówno te dotyczące nowych najemców, przedłużenia aktualnych najmów, jak również dodatkowe powierzchnie zgłaszane przez poszczególnych klientów w ramach ich organicznego rozwoju. Zawarte umowy dotyczą dziewięciu biurowców IMMOFINANZ, w tym wszystkich otwartych na przełomie roku budynków pod marką myhive.     

Wśród podpisanych ostatnio umów jest m.in ta, zawarta z Lionbridge, tj. aktualnym najemcą budynku biurowego Taifun. Ta największa na świecie firma globalizacji treści, świadcząca usługi tłumaczenia, lokalizacji kulturowej, tworzenia i zarządzania treścią oraz digital marketingu na rynkach zagranicznych, nie tylko przedłużyła swój obecny kontrakt na ponad 6.200 mkw., co także wynajęła dodatkowe 800 mkw. powierzchni w tym budynku. 

Grono nowych klientów IMMOFINANZ powiększyło się w ostatnich miesiącach m.in. o Wydawnictwo Zielona Sowa (ponad 400 mkw. w myhive Equator), firmę usługową Pakar Service (prawie 370 mkw. w myhive Park Postępu), czy producenta glukometrów – Ascensia Diabetes Care (prawie 450 m kw. w myhive Brama Zachodnia).

Ponadto, nowi najemcy zawitali także do EMPARK Mokotów Business Park. Wśród nich wymienić można Polskie Wydawnictwo Rolnicze, czy też Wydawnictwo Gospodarcze. Każde z nich zdecydowało się na powierzchnię w budynku Mars, o wielkości odpowiednio 500 mkw. i 430 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.