Hochtief najemcą w Business Garden

Vastint Poland podpisał dwie umowy najmu z HOCHTIEF Polska. Pierwsza dotyczy najmu 3 100 mkw. powierzchni biurowej w Business Garden Warszawa, druga najmu  800 mkw. w Business Garden Poznań. Firma HOCHTIEF, specjalizująca się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych dla inwestorów publicznych i prywatnych, była generalnym wykonawcą pierwszego oraz drugiego etapu Business Garden w Warszawie. W procesie negocjacyjnym najemcę reprezentował Nuvalu Polska.

Anna Szmilewska, Senior Leasing Manager, Vastint Poland mówi: „Cieszy nas zaufanie klienta, który wybrał Business Garden nie tylko na swoją siedzibę główną, ale również na lokalizację biura regionalnego. Jestem przekonana, że komfort środowiska pracy jakie oferują nasze kompleksu oraz ich gościnność zostaną pozytywnie ocenione przez pracowników HOCHTIEF.”

Poszukiwaliśmy budynków o wysokim standardzie, oferujących rozwiązania, które poprawiają komfort pracy i obniżają koszty utrzymania. Warunki te doskonale spełniają wybrane przez nas kompleksy Business Garden. Cieszy nas, że możemy kontynuować dobrą współpracę z Vastint Poland, zapoczątkowaną na etapie budowy Business Garden w Warszawie. Jako wykonawca warszawskiego projektu wiemy, jak wysoką klasę reprezentują inwestycje Vastint. Teraz z tej jakości korzystać będą również nasi pracownicy” - podkreśla Adrian Ziubiński, odpowiedzialny za proces negocjacji umów najmu z ramienia HOCHTIEF Polska. 

Business Garden to wyróżniająca się koncepcja nowoczesnych parków biznesowych zrealizowanych przez Vastint w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Wyważone połączenie funkcji biurowych z dostępem do istotnych usług towarzyszących, rekreacji i wypoczynku jest jednym z głównych filarów tego założenia.

Bezsprzecznie, elementem wyróżniającym kompleksy Business Garden jest ponadprzeciętny udział terenów zielonych zaprojektowanych w formie rozległych ogrodów. W stworzonych na ich terenie strefach relaksu i sportu, pracownicy mogą odpoczywać lub aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Obecne strefy kontaktu, natomiast, stanowią idealne miejsce spotkań formalnych, jak również nieoficjalnych. Ponad to, skala projektów pozwala na wprowadzenie szerokiego wachlarza udogodnień, który jest modyfikowany i wzbogacany zgodnie z oczekiwaniami najemców. Wiele codziennych spraw pracownicy mogą załatwić na miejscu w czasie przerwy lub po wyjściu z biura. Kompleksy oferują także szereg ułatwień dla rowerzystów. Dopełnieniem idei parków biznesowych Business Garden jest program „Hospitality”, którego elementem jest m.in. bogaty kalendarz bezpłatnych wydarzeń dla najemców.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.