Equal Business Park przyciąga najemców

Equal Business Park

Zainteresowanie najemców przestrzenią biurową w krakowskim Equal Business Park nie słabnie. Budynek A został wynajęty w całości, zaś budynek B skomercjalizowany jest obecnie na poziomie 70 procent. W należącym do spółki Cavatina kompleksie rozpoczęła się niedawno budowa trzeciego budynku, którego oddanie przewidziane jest na wrzesień 2018. Knight Frank, agent wyłączny, odpowiada za komercjalizację kompleksu.

Equal Business Park, który powstaje w Krakowie przy ul. Wielickiej, po ukończeniu ostatniego etapu oferował będzie łącznie 49 000 mkw. powierzchni najmu. Realizowany obecnie budynek C jest największym spośród trzech części kompleksu, a jego powierzchnia po oddaniu do użytku wyniesie prawie 22 500 mkw.

Equal Business Park na siedzibę swojego biura wybrały firmy takie jak m.in. Integer (InPost), Sii, Regus, QVC, Sweco, Goglio, Idea Bank, InnoEnergy, Prodata, SiiTech czy Krakowskie Zakłady Automatyki. Oprócz powierzchni biurowych, w kompleksie działa także dobrze rozwinięty sektor usług.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.