Echo ma pierwszego najemcę dla biurowca we Wrocławiu

West Gate, Wrocław

Firma Deichmann wynajęła ponad 1 200 mkw. w West Gate, budynku biurowym klasy A, realizowanym przez Echo Investment przy ul. Lotniczej 12 we Wrocławiu.

Umowa z firmą Deichmann Obuwie Sp. z o.o. inauguruje proces wynajmu powierzchni nowego wrocławskiego projektu biurowego Echo Investment.

Firma Deichmann powstała w 1913 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne i nadal pozostaje w rękach rodziny założycielskiej. Prawie stuletnia historia firmy ma swój początek w Essen, w samym sercu Zagłębia Ruhry. Dziś nadal znajduje się tu główna centrala Grupy. Firma Deichmann posiada obecnie ponad 3 175 sklepów w 22 krajach i zatrudnia 32,5 tys. pracowników na całym świecie. Zlokalizowana od 1998 roku we Wrocławiu centrala spółki Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. zarządza 224 sklepami na terenie całej Polski, w których zatrudnia już ponad 1700 pracowników

West Gate to budynek klasy A oferujący 16 tys. mkw. powierzchni biurowej. Inwestycja zlokalizowana jest w obrębie ulic Lotniczej, Na Ostatnim Groszu i Legnickiej. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Arcad z Kielc. Budynek składa się z sześciu kondygnacji nadziemnych (biura) i dwóch podziemnych (parking). Zaprojektowany jest w formie zwartej bryły w kształcie litery „L”.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.