CitySpace stawia na Wrocław

W stolicy Dolnego Śląska powstaje drugie po Nobilis Business House centrum biznesowe CitySpace. Wrocławski biurowiec Aquarius Business House już w lutym zaprosi najemców do swoich komfortowych biur. W ścisłym centrum, tuż obok stacji kolejowej Wrocław Główny, najemcy zyskają komfortową przestrzeń obejmującą 270 stanowisk pracy w 8 elastycznych biurach typu open space.

Operator biur serwisowanych CitySpace zdecydował o otwarciu drugiej lokalizacji we Wrocławiu po Nobilis Business House w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Centrum biznesowe w biurowcu Aquarius Business House jest odpowiedzią na wysoki popyt na biura serwisowane w stolicy Dolnego Śląska.

Stanowiska pracy oferowane we wrocławskim Aquariusie zostaną podzielone pomiędzy 8 przestrzeni typu open space. Będą one obejmować od 15 do 60 biurek przystosowanych do oczekiwań najbardziej wymagających pracowników. Każdy open space posiada dedykowaną salę konferencyjną. Z myślą o kadrze zarządzającej, CitySpace zaaranżuje w nowym centrum biznesowym także gabinetyzapewniające prywatność i spokojną pracę.

– Nowe biuro pozwoli nam sprostać zapotrzebowaniu na stanowiska pracy z zabezpieczonymi usługami kancelaryjnymi, drukowania, obsługi technicznej czy salami konferencyjnymi lub przestrzenią kuchenną. Już dziś otrzymujemy sygnały o zainteresowaniu takimi przestrzeniami ze strony młodych i szybko rozwijających się firm, biur startowych dużych, międzynarodowych centrów usług wspólnych czy lokalnych przedsiębiorców – tłumaczy Sebastian Rączkowski, dyrektor zarządzający CitySpace.

Otwarcie ósmego centrum biznesowego CitySpace planowane jest na koniec lutego 2019 roku. Oprócz elastycznych przestrzeni typu open space operator zaoferuje klientom biura wirtualne oraz możliwość wynajmu sal konferencyjnych na spotkania biznesowe.

CitySpace to biura oferowane w 8 lokalizacjach w Polsce (3 w Warszawie, 2 we Wrocławiu oraz po jednej w Gdańsku, Katowicach i Krakowie). Firma jest obecna na polskim rynku od 2015 roku. Jej właścicielem jest Echo Investment S.A. – największy polski deweloper.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.