Budynek Proximo II wynajęty w ponad 75 proc.

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, informuje o kolejnym etapie komercjalizacji drugiego budynku kompleksu Proximo, powstającego przy stacji metra Rondo Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Jeszcze przed oficjalnym oddaniem do użytku budynku Proximo II, oferującego łącznie 20 000 mkw. powierzchni biurowej, poziom jej wynajęcia wynosi 75 proc.

W ostatnim czasie nowym najemcą budynku Proximo II została firma EY Global Delivery Services Poland - polski oddział organizacji posiadającej swoje oddziały w 5 krajach i świadczącej usługi głównie dla klientów wewnętrznych, czyli firm sieci EY, którą w wyborze budynku wspierała zlokalizowana w Warszawie Grupa Doradztwa Rynku Nieruchomości EY. Firma zajmie powierzchnię biurową zlokalizowaną na połączonych piętrach od siódmego do dziewiątego, z dostępem do tarasu dedykowanego wyłącznie pracownikom.

W połowie br. firma Hines Polska zawarła dwie umowy najmu na łączną powierzchnię blisko 11 400 mkw. z firmami z sektora doradczego i FMCG. Ze względu na podpisane klauzule poufności, firma Hines nie udziela bardziej szczegółowych informacji na temat zawartych umów najmu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.