20 umów najmu dla DEKA

W ciągu trzech ostatnich kwartałów firma doradcza Knight Frank, działając jako agent wyłączny, wynajęła z ramienia właściciela - DEKA Immobilien - powierzchnię około 11 300 mkw. Tym samym sfinalizowała blisko 20 umów najmu w obiektach biurowych w całej Polsce.

W IV kwartale 2015 r. podpisanych zostało 6 umów najmu o łącznym metrażu ponad 4 500 mkw. Do zamkniętych w tym okresie, kluczowych transakcji, należały między innymi renegocjacje z Yareal Polska. Firma postanowiła pozostać w budynku Mokotowska Square w Warszawie i jednocześnie rozszerzyć powierzchnię najmu do ponad 1 050 mkw. Także kancelaria prawna Raczkowski Paruch zdecydowała się przedłużyć umowę najmu, powiększając swoje biuro i wynajmując blisko  900 mkw. powierzchni biurowej w budynku North Gate, przy ul. Bonifraterskiej. Końcówka ubiegłego roku to także podpisanie nowych umów najmu,  jak na przykład z EY na 2 110 mkw. we wrocławskim Bema Plaza.

Ponadto w pierwszym półroczu 2016 roku zawartych zostało w sumie 13 umów najmu, o łącznym metrażu niemal 6 800 mkw. W wyniku renegocjacji jeden z dotychczasowych najemców zdecydował się na pozostanie w Mokotowska Square w Warszawie, wynajmując  1 800 mkw. powierzchni biurowej. Z kolei w gdańskim budynku Waterside eksperci Knight Frank pozyskali dwóch nowych najemców: firma Future Electronics wynajęła biuro o metrażu ponad 620 mkw., a na kolejnych blisko 770  mkw. ulokował się Moon Hostel. Także w Poznaniu negocjacje zakończyły się nową umową najmu - firma Segro wynajęła 585 mkw. w budynku Andersia Tower.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.