Tu jesteś:

Nowy najemca w Magnolia Park

Sieć obuwnicza Ryłko, otwiera swój salon w Magnolia Park. Sklep tej firmy, o powierzchni ponad 73 mkw. jest zlokalizowany na parterze.

Firma rozpoczęła swoją działalność w latach 50. ubiegłego wieku, jako jednoosobowy zakład rzemieślniczy. W ofercie posiada buty dla kobiet i mężczyzn, a także torebki, paski, portfele, rękawiczki oraz profesjonalne środki do pielęgnacji obuwia.

Sklep Ryłko został otwarty 7 maja i zajmuje powierzchnię ponad 73 metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego w sąsiedztwie salonu Play i hipermarketu Tesco oraz dwóch innych sklepów obuwniczych – Bata i CCC.

Na terenie Magnolia Park, największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku mieści się ponad 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. W dotychczasowym portfolio galerii znajdują się już takie sklepy obuwnicze jak: Aldo, Badura, Bata, Boot Square, CCC, Deichmann, Intershoe, Kazar, Prima Moda, Step In, Street Shoes i Wojas.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×