Tu jesteś:

Nowy najemca w Silesia City Center

Sklep Toys4Boys sprzedający niekonwencjonalne gadżety, otworzy swój lokal w Silesia City Center, największym centrum handlowo-rozrywkowym na Śląsku. To pierwszy sklep marki w województwie śląskim. Firma na polskim rynku funkcjonuje od blisko 6 lat.

Gdańska firma powstała w listopadzie 2005 roku. Toys4Boys posiada wyłączną reprezentację na polskim rynku sklepu I Want One of Those z Wielkiej Brytanii oraz RPM Sports z Irlandii, dzięki czemu firma oferuje produkty dotychczas niespotykane w naszym kraju. W swojej ofercie Toys4Boys posiada produkty, takie jak: PowerBall, licencyjne miecze świetlne z sagi Star Wars (Lucasfilm), czy elektroniczny przyjaciel Robosapien firmy Wowwee. Pierwszy sklep został otwarty w podwarszawskich Markach w maju 2008 roku. Obecnie, oprócz sklepu internetowego istnieje 8 sklepów i stoisk na terenie Polski.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×