Tu jesteś:

„Tereny Inwestycyjne w Polsce”: konferencja w maju

Po sukcesie pierwszego spotkania poświęconego gruntom pod inwestycje, serwis Tereny Inwestycyjne Info zaprasza do uczestnictwa w II Ogólnopolskiej Konferencji pt.: „Tereny Inwestycyjne w Polsce”. Konferencja odbędzie się 20 maja 2015 roku.

W trakcie II edycji Konferencji poruszone zostaną tematy związane z trendami na rynku powierzchni magazynowych i biurowych, w szczególności w kontekście właściwego wyboru działki pod przyszłe inwestycje. Uczestnicy będą się również zastanawiać nad możliwościami podniesienia atrakcyjności inwestycyjnej terenu pod obiekt rekreacyjny (uzdrowisko, hotel, centrum konferencyjne).
Analizując atrakcyjność działek inwestycyjnych nie można zapomnieć o znaczeniu planowania przestrzennego, które będzie tematem kolejnego panelu. Właściwie przygotowany plan miejscowy ułatwia również inwestycje przemysłowe, o czym porozmawiamy podczas dyskusji dotyczącej zakupu terenu pod zakład produkcyjny.

Rejestracja online na Konferencję będzie aktywna od 20 kwietnia.

Więcej informacji: www.konferencje.terenyinwestycyjne.info

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×