Tu jesteś:

Sytuacje kryzysowe w branży nieruchomości i budownictwie. Cykl życia kryzysu.

Ciszewski MSL Financial Communications zaprasza 27 września o godz. 13.45 na konferencję, poświęconą sytuacjom kryzysowym i ich konsekwencjom biznesowym, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie.

W trakcie wydarzenia opublikowane zostaną wyniki badania przeprowadzonego na ten temat wśród firm związanych z rynkiem nieruchomości i budownictwa. Uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować firmę na nieprzewidziane wydarzenia oraz jak komunikować się z otoczeniem i mediami, gdy takie już się pojawią. Następnie zaprezentowany zostanie case study komunikacji kryzysowej przebudowy katowickiego dworca. Podczas panelu dyskusyjnego przedstawiciele mediów, branży PR i biznesu omówią wnioski, szanse, problemy i wyzwania w komunikacji kryzysowej. 

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Ciszewski MSL Financial Communications, IMM oraz Neinver Polska. Panel dyskusyjny poprowadzi redaktor Magdalena Fabijańczuk – Antkowicz, dziennikarka magazynu The City, który jest strategicznym partnerem medialnym konferencji. 

Współorganizatorami są Instytut Monitorowania Mediów i portal PRoto.pl. Patronatem honorowym prestiżowe stowarzyszenie RICS.

Więcej o konferencji kliknij tutaj!

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×