Tu jesteś:

Spotkania dla profesjonalistów z branży nieruchomości komercyjnych – Poznań Real Estate Talks

Już niebawem – 22 października w siedzibie TPA Polska przy ul. Młyńskiej 12 odbędzie się kolejne spotkanie inspiracyjno-networkingowe z cyklu Real Estate Talks. Wydarzenie skierowane jest do całej branży nieruchomości komercyjnych, budownictwa i branż z nimi związanych. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i wypromowania usług.

Część merytoryczną w formie wykładu i warsztatów a następnie moderowany biznes mikser poprowadzi trener Artur Sójka. Tym razem tematem wykładu będą "Wystąpienia publiczne w biznesie" - wykład i warsztaty z autoprezentacji biznesowych - zbiór łatwych do zastosowania sposobów na profesjonalne przedstawianie siebie i swojego biznesu. Odpowiemy na pytania czym właściwie jest wystąpienie publiczne? Czy to jedynie sytuacja w której stoimy na scenie i słucha nas kilkadziesiąt lub kilkaset osób?

A może wystąpienie publiczne to również sytuacja rozmowy z kilkoma osobami? Gdzie leży granica? Jak wiele więc razy występujemy publicznie nie zdając sobie z tego sprawy? Jak się zachować w takich sytuacjach? Jakie zasady rządzą tego typu komunikacją?

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wydarzenie. Pozostało już niewiele wolnych  miejsc!

https://evenea.pl/event/retalkswpoznaniu/

Partnerzy wydarzenia: TPA Poland, Knight Frank, Miasto Poznań

 

Spotkania Real Estate Talks to bezpłatne wydarzenia inspiracyjno-networkingowe dla całej branży nieruchomości i budownictwa. Kolejne spotkania będą odbywać się w następujących miejscach i terminach:

o             22 października - Poznań

o             28 października - Warszawa - spotkanie z laureatkami Top Woman 2019 oraz oficjalne ogłoszenie Programu Mentoringowego - ok 200 osób zaproszonych

o             7 listopada – Łódź

o             13 listopada – Wrocław

o             luty 2020 - Warszawa

o             marzec/kwiecień 2020 - Poznań, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×