Tu jesteś:

Ruszyły 17. Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL

W poniedziałek 6 października ruszyły 17. Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium. To jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z rynkiem nieruchomości. Targi potrwają do 8 października.

Targi nieruchomości EXPO REAL w Monachium cieszą się od lat dużym zainteresowaniem, do tego są jednymi z największych w Europie, które zajmują się tematyką inwestycyjną i nieruchomościami prywatnymi.

Targi objęte są całkowicie systemem rejestracji i przeznaczone wyłącznie dla specjalistów z branży. Oferta tematyczna targów EXPO REAL 2014 obejmuje m.in.: pośrednictwo i doradztwo w obrocie nieruchomościami inwestycyjnymi, zarządzanie nieruchomościami, finansowanie inwestycji, nieruchomości przeznaczone pod inwestycje, projektowanie i realizacja inwestycji i wiele innych zagadnień.

Podmiotami obecnymi na EXPO REAL (również jako odwiedzający) są: właściciele i pośrednicy nieruchomości, miasta i regiony, deweloperzy, strefy ekonomiczne, firmy doradcze, firmy zarządzające nieruchomościami, firmy budowlane, kancelarie prawne, inżynierowie i architekci, fundusze inwestycyjne, banki i fundusze leasingowe, firmy ubezpieczeniowe, kasy budowlane, menadżerowie do spraw doradztwa i zarządzania, informatycy, dziennikarze i przedstawiciele stowarzyszeń branżowych.

Źródło: berlin.trade.gov.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×