Tu jesteś:

RICS podsumowało rok działalności w Polsce

W uroczystej atmosferze w warszawskiej restauracji Villa Foksal spotkali się przedstawiciele branży nieruchomości należący do Royal Institution of Chartered Surveyors. Podczas oficjalnej ceremonii Władysław Brzeski FRICS podsumował rok działalności RICS w Polsce, a nowi członkowie organizacji otrzymali dyplomy z rąk Martina Brühla, wiceprezydenta RICS na świecie.

RICS jako organizacja zrzeszająca przedstawicieli wszystkich zawodów związanych z nieruchomościami, swoją działalność skupia na nieustannym podwyższaniu standardów świadczenia usług, a także stoi na straży etyki w branży. Będąc instytucją non-profit stworzyła grunt, na którym profesjonaliści z różnych firm, pomimo konkurowania w codziennym życiu biznesowym spotykają się, aby wspólnie pracować nad poprawą standardów obowiązujących na rynku nieruchomości oraz ich transparentności.

„Polska jest jednym z kluczowych rynków dla RICS w Europie. Dzięki energii i zaangażowaniu członków, organizacja zyskuje coraz większą rolę w sektorze nieruchomości. Standardy i wskazówki RICS są coraz lepiej rozpoznawalne, zarówno przez ekspertów, jak i ich klientów” – powiedział Martin Brühl, wiceprezydent RICS na świecie. „Rosnąca z roku na rok liczba MRICS i FRICS (Member i Fellow of RICS) w Polsce świadczy o dojrzewaniu tego sektora gospodarki i rosnącej potrzebie doskonalenia się profesjonalistów. Nowych członków witamy z nadzieją na owocną i wartościową współpracę” – podsumował Martin Brühl, wiceprezydent RICS.

„Gala RICS jest ukoronowaniem kolejnego roku działalności RICS Polska. Jest to dla nas szczególnie ważna ceremonia, ponieważ zeszły rok obfitował w wydarzenia, które definiują charakter naszej organizacji. Rok temu powołany został nowy Zarząd RICS Polska, z p. Moniką Dębską-Pastakia, jako przewodniczącą. W tym czasie ogłoszone zostały System Regulacji Rzeczoznawców (VRS) oraz Standardy dla Pośredników i Brokerów w obrocie nieruchomości, które oficjalnie zostały już przyjęte przez Knight Frank, CBRE oraz ostatnio przez Cushman & Wakefield” - powiedziała Anna D. Konieczna, Country Manager RICS Polska. „Blisko 50 dyplomów członkowskich, które zostały wręczone podczas Gali świadczy, jak bardzo instytucje promujące dobre praktyki zawodowe są potrzebne na polskim rynku. Zrzeszając coraz więcej osób, RICS zwiększa zasięg swojego oddziaływania, a w związku z tym pozytywnie wpływa na coraz liczniejszą grupę ekspertów z branży nieruchomości. Nowi członkowie wprowadzą świeże spojrzenie oraz energię, która będzie motorem dla całego RICS Polska” - powiedziała Anna D. Konieczna, Country Manager RICS Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×