Tu jesteś:

Poznań Real Estate Talks - II spotkanie inspiracyjno - networkingowe dla branży nieruchomości

22 października w  Poznaniu, w  siedzibie TPA Poland, o godz. 16.30 odbyło się drugie spotkanie z cyklu Real Estate Talks.

Real Estate Talks to bezpłatne spotkania networkingowe dla branży nieruchomości i budownictwa oraz branż z nimi związanych. Może w nich wziąć udział każdy, kto zarejestruje się wcześniej na stronie wydarzenia. Każde ze spotkań składa się z jednego ciekawego bloku tematycznego oraz biznes miksera, gdzie osoby biorące udział w wydarzeniu mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniami i nawiązywać nowe kontakty oraz relacje biznesowe.

Spotkanie Real Estate Talks to pomysł na połączenie: relacji, biznesu i networkingu.

Celem wydarzenia jest  integrowanie lokalnej społeczności osób pracujących w branży nieruchomości i budownictwa,  inspirowanie się dzięki poznaniu sztuki autoprezentacji, budowanie relacji biznesowych przy zastosowaniu technik networkingowych oraz promocja firm i osób pracujących w branży nieruchomości.

Spotkanie miało charakter wykładu inspiracyjnego i warsztatów, po których nastąpił moderowany networking oraz bankiet.

Tym razem tematem przewodnim wykładu były "Wystąpienia publiczne w biznesie" - zbiór łatwych do zastosowania sposobów na profesjonalne przedstawianie siebie i swojego biznesu. Czym właściwie jest wystąpienie publiczne? Czy to jedynie sytuacja, w której stoimy na scenie i słucha nas kilkadziesiąt lub kilkaset osób? A może wystąpienie publiczne to również sytuacja rozmowy z kilkoma osobami? Gdzie leży granica? Jak wiele więc razy występujemy publicznie, nie zdając sobie z tego sprawy? Jak się zachować w takich sytuacjach? Jakie zasady rządzą tego typu komunikacją?

Temat wystąpień publicznych w biznesie, dzięki wykładowi i warsztatom  trenera networkingu Artura Sójki, został bardziej „oswojony” przez uczestników spotkania. Na wydarzeniu było ok. 70 osób. Zainicjowano wiele ciekawych dyskusji, a ostatnie osoby opuszczały miejsce wydarzenia po godzinie 21-ej.

Już niebawem następne spotkania z cyklu Real Estate Talks. Zapraszamy Państwa do śledzenia informacji o kolejnych wydarzeniach.

  • 27 listopada 2019 - Wrocław
  • styczeń/luty 2020 – Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków

O wydarzeniach będziemy informować na stronie https://www.topwoman.pl/real-estate-talks/  oraz w mediach społecznościowych.

Sponsorem spotkania były firmy:

TPA Poland

Knight Frank

Miasto Poznań

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×