Tu jesteś:

PLGBC: Oficjalne szkolenia LEED – druga edycja już w lipcu

12 i 13 lipca w Warszawie, w biurze SKANSKA PROPERTY, PLGBC zorganizuje kolejne szkolenia LEED. Powtórzymy LEED 201, a kolejnego dnia przeprowadzimy szkolenie LEED 251.

Szkolenie LEED 201zapewnia solidną podstawę do przygotowania do egzaminu LEED Green Associate, dostarcza informacji o egzaminie i materiałach do nauki, jak również daje wiedzę pozwalającą w swobodny sposób rozmawiać na podstawowe tematy związane z certyfikacja LEED. Udział w szkoleniu pozwala spełnić  wymóg formalny GBCI przystąpienia do egzaminu.

LEED 251 BD+C, do tej pory niedostępne w Polsce, będzie miało swoją inaugurację właśnie 13.07, daje solidną wiedzę do rozpoczęcia pracy nad projektami ubiegającymi się o certyfikacje LEED-CS oraz LEED-NC oraz jest oficjalnym kursem przygotowawczym do egzaminu LEED AP BC+C oraz kontynuacją LEED 201.

Oba kursy odbędą się w języku polskim, a uczestnicy otrzymają oryginalne materiały szkoleniowe (w języku angielskim).  Uczestnicy szkoleń otrzymają także certyfikaty ukończenia szkoleń, wydane przez USGBC.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×