Tu jesteś:

PLGBC Green Building Symposium, Expo & Gala

W dniach 15-18 listopada 2011 roku w Krakowie odbędzie się PLGBC Green Building Symposium, Expo & Gala, międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa. W tym roku odbędzie się również spotkanie WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodowa konferencja Build Green CEE.

Wciągu 4 dni PLGBC odbędą się spotkania networkingowe, wykłady, prelekcje oraz szkolenia z szeroko pojętej tematyki budownictwa zrównoważonego - od zielonych zamówień publicznych, poprzez unijne przepisy związane z budownictwem ekologicznym i emisją CO2, do konkretnych rozwiązań projektowych, studiów przypadku z kraju i zagranicy po szczegółowe treningi z zakresu wielokryterialnej certyfikacji budynków.

Podczas Gali - 16 listopada zostaną rozdane doroczne nagrody dla zwycięzców konkursu„Zielony budynek oraz zielone wnętrze” PLGBC Green Building Awards.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×