Tu jesteś:

Najnowsze trendy w centrach i sieciach handlowych

19. września br. po raz pierwszy odbyło się seminarium PRCH Retail Trends dla przedstawicieli sieci i centrów handlowych, którego organizatorem była Polska Rada Centrów Handlowych. Zaproszeni eksperci omówili zagadnienia, które w ciągu najbliższych lat będą miały największy wpływ na wyniki i rozwój branży retail.

Seminarium zorganizowane zostało pod hasłem „Najnowsze trendy w centrach i sieciach handlowych”, a do hotelu Marriott przybyły osoby odpowiedzialne za najem, sprzedaż, rozwój, marketing i research.

- Seminarium PRCH Retail Trends wniosło zupełnie nową jakość do myślenia o polskim rynku retail. Przygotowując program połączyliśmy zalety wynikające z prowadzenia szerokiej, interdyscyplinarnej dyskusji i wartości edukacyjne. Zaproszeni eksperci poruszyli tematy, które dopiero ujawniają się w branży, opowiedzieli o najnowszych trendach i nieoczywistych spojrzeniach na znane problemy, m. in. o wykorzystaniu e-commerce w działaniach sprzedażowych, projektowaniu wnętrz sklepów sieci handlowych, o kompleksowych badaniach biometrycznych naturalnych zachowań klientów – podsumowała Anna Szmeja-Kroplewska, Dyrektor Generalny Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Wiedzą ze słuchaczami podzielili się m.in. światowej sławy ekspert w dziedzinie psychologii perswazji, profesor Rafał Ohme oraz przedstawiciele m.in. Caelum Development, Metro Properties, Yes Biżuteria, IMS, 360commerce, Polska Rada Centrów Handlowych, DTZ, A+D Retail Store Design, Cushman & Wakefield, Jones Lang LaSalle, CBRE, Colliers International, GfK Polonia.

Podczas seminarium został zaprezentowany i omówiony najnowszy raport Retail Research Forum. Dokument zawiera informacje na temat podaży nowoczesnej powierzchni handlowej, jej zagęszczenia w skali kraju, a także na rynkach lokalnych. Ważnym elementem opracowania jest obraz kondycji polskiego handlu uzyskany poprzez analizę siły nabywczej oraz wakatów w centrach handlowych kraju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×