Tu jesteś:

Metro Properties potwierdza udział w majowych Targach ReDI

Firma Metro Properties została wystawcą Targów ReDI organizowanych przez Polską Radę Centrów Handlowych. W dniach 28-29. maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, firma zaprezentuje swoje portfolio na Galerii powierzchni wystawowej.

Organizator Targów ReDI, Polska Rada Centrów Handlowych, zapowiada udział ponad 1200 uczestników i ponad 120 wystawców z Europy, w tym silną reprezentację z Włoch, Francji, Ukrainy, Rosji i Turcji. Patronat nad wydarzeniem objęła redakcja The City.

Targi ReDI to europejskie miejsce spotkań przedstawicieli miast, deweloperów, inwestorów oraz sieci handlowych z regionu CEE. W ramach wydarzenia znajdzie się także Centrum Franczyzy oraz centrum konferencyjne. Targi ReDI to także miejsce prezentacji projektówcentrów handlowych z Polski oraz regionu CEE, centrum wsparcia ekspansji sieci handlowych, zainteresowanych inwestycjami w Polsce oraz w krajach ościennych (Ukraina, Rosja, Czechy, Turcja, Rumunia i Węgry). W ramach targów zostaną także zaprezentowane najnowsze usługi i technologii dla branży retail.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Prezydenci Miast: Gdańska, Gdyni, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa, Szczecina, Lublina oraz Łodzi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×