Tu jesteś:

Zmiany w zarządzie Unibepu

Unibep poinformował o rezygnacji Mariusza Sawoniewskiego z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu oraz członka zarządu spółki.

Jednocześnie, giełdowa firma poinformowała o powołaniu na członka zarządu Sławomira Kiszyckiego. Od 2009 r.  pracuje on w pionie finansowym spółki Unibep S.A., a od 2012 r. pełni również funkcję dyrektora finansowego.

Sławomir Kiszycki ukończył Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia MBA przy Europejskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich i Szkole Głównej Handlowej. Zdobył dyplom Fundacji Rozwoju Rachunkowości w Polsce w Warszawie świadczący o zdobyciu uprawnień na stanowisko głównego księgowego. Zdobył uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa. Od początku swojej kariery zawodowej związany był z branżą finansową. Na przełomie lat 90-tych związany był z Bankiem Pekao S.A., później z Kredyt Bank S.A. w Białymstoku. W ostatnich latach pełni funkcję dyrektora ds. finansowych w prywatnej spółce z o.o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×