Tu jesteś:

Zmiany w zarządzie Marvipolu

Nadzwyczajne walne zgromadzenie powołało Marcina Piotra Dąbrowskiego i Mariusza Poławskiego do składu zarządu Marvipol S.A. – poinformował giełdowy deweloper w komunikacie.

Mariusz Poławski od 2003 do 2008 r. był związany z Marvipol S.A. (dawniej: Marvipol Sp. z o.o.) jako dyrektor zarządzający sieci myjni samochodowych Robo Wash Center. Od 2008 r. członek zarządu - wiceprezes w spółkach JLR Centrum Sp. z o.o., JLR Gdańsk Sp. z o.o., JLR Łódź Sp. z o.o. (jednostki zależne od Marvipol S.A.), natomiast od 2013 r. jest dyrektorem zarządzającym w Marvipol S.A.

Marcin Piotr Dąbrowski od 2000 do 2004 r. był związany z  Michelin Polska / Stomil Olsztyn S.A. jako regionalny menadżer sprzedaży, a od 2002 jako dyrektor handlowy. Następnie związany z jednostkami zależnymi od Marvipol S.A.
Od 2009 r. wiceprezes zarządu w spółce AML Polska Sp. z o.o.; od 2010 wiceprezes zarządu w mAutomotive Sp. z o.o. i od 2011 r. wiceprezes zarządu w Lotus Warszawa Sp. z o.o.

Zarząd giełdowego Marvipolu będzie teraz liczyć czterech członków. W jego składzie zasiadają prezes Mariusz Książek i wiceprezes Sławomir Horbaczewski.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×