Tu jesteś:

Zmiany w zarządzie LS Tech-Homes

Rada Nadzorcza LS Tech-Homes S.A., Spółki notowanej na rynku NewConnect, podjęła Uchwałę o odwołaniu dotychczasowego Prezesa Zarządu Pana Leszka Surowca i powołaniu na to stanowisko z dniem 12.01.2017 r. Pana Mirosława Pasiekę. Pan Leszek Surowiec będzie obecnie pełnił funkcję V-ce Prezesa Zarządu Spółki w miejsce Pana Leszka Biernackiego.

W dniu 11.01.2017 r. do Emitenta wpłynęła rezygnacja z członkostwa w jego Zarządzie od V-ce Prezesa Pana Leszka Biernackiego. Rada Nadzorcza LS Tech-Homes S.A. odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Pana Leszka Surowca i powierzyła mu jednocześnie pełnienie obowiązków V-ce Prezesa Zarządu. Jednocześnie Rada Nadzorcza Spółki powołała z dniem 12.01.2017 r. na stanowisko Prezesa Zarządu Pana Mirosława Pasiekę, który złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej Emitenta. Nowo powołany Prezes Zarządu LS Tech-Homes S.A. będzie odpowiedzialny za przygotowanie nowej strategii rozwoju, której realizacja powinna pozwolić na efektywne wykorzystanie potencjału Spółki i dalszy wzrost jej wartości.

LS Tech-Homes S.A. jest Spółką notowaną na rynku NewConnect od czerwca 2012 r. oraz liderem w produkcji paneli kompozytowych w technologii SIP w Europie, które są wykorzystywane do budowy jedno- i wielorodzinnych domów oraz obiektów przemysłowych. Spółka posiada cztery zakłady produkcyjne: w Czechowicach-Dziedzicach, Studzienicach oraz dwa w Koniecwałdzie. LS Tech-Homes S.A. planuje przenieść notowania swoich akcji na rynek regulowany GPW w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×