Tu jesteś:

Zmiany w zarządach

Przemysław Krych zrezygnował ze stanowiska przewodniczącego rady dyrektorów w Griffin Premium RE ze skutkiem natychmiastowym - podała spółka w komunikacie.

Griffin Premium RE: 

Przemysław Krych zrezygnował ze stanowiska ( 21 grudnia b.r.) w związku z postawieniem mu zarzutów w wyniku śledztwa prowadzonego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz prokuraturę przeciwko niemu i innym osobom. P. Krych zrezygnował również z członkostwa w Radzie nadzorczej Echo Investment. 

Echo Investment:

Mikołaj Martynuska,  zatrzymany 19 grudnia b. roku  przez CBA, zrezygnował z członkostwa w zarządzie Echo Investment.Spółka poinformowała o zatrzymaniu Przemysława Krycha oraz Mikołaja Martynuska na wniosek Prokuratury Regionalnej w Katowicach.CBA podejrzewa ich o przyjmowanie korzyści majątkowych na łączną kwotę 1,17 mln zł.

PKO BP:

Rada Nadzorcza odwołała Bartosza Drabikowskiego  z członkostwa w zarządzie PKO BP z dniem 21 grudnia 2017 r. Drabikowski pełnił funkcję wiceprezesa zarządu ds. finansowych od 20 maja 2008 roku.                                                                                                             

Przewodniczył radom nadzorczym spółek z grupy PKO BP: Inteligo Financial Services, eService i PKO BP Faktoring. Był także członkiem rady nadzorczej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, członkiem Rady BFG oraz członkiem rady nadzorczej Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Źródło: PAP Biznes

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×