Tu jesteś:

Zmiany w radzie nadzorczej Globe Trade Center

Pani Einat Oz-Gabber została powołana do rady nadzorczej Globe Trade Center. Zastąpi Alaina Ickovics, który złożył rezygnację z członkostwa w radzie,  by objąć od czerwca stanowisko prezesa.

Zarząd Globe Trade Center został poinformowany przez GTC Real Estate Holding B.V. o powołaniu Pani Einat Oz-Gabber na nowego członka rady nadzorczej spółki. Einat Oz-Gabber ukończyła ekonomię i księgowość na Tel Aviv University, jest również biegłym rewidentem w Izraelu (Certified Public Accountant). Wcześniej zawodowo związana była m.in. z Deloitte & Touche Accountants (formalnie Arthur Andersen) w Holandii oraz Grupą Kardan. Einat Oz-Gabber zajmie miejsce Alaina Ickovics, który 29 maja złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej GTC. Z początkiem czerwca objął on stanowisko prezesa zarządu. Na nowego przewodniczącego rady wybrany został z kolei Shouky Oren.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×