Tu jesteś:

Zmiany w Zarządzie Skanska Residential Development Poland

Jakub Zagórski

Jakub Zagórski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Skanska Residential Development Poland, został powołany na stanowisko członka zarządu spółki. W nowej roli będzie odpowiadał za dalszy rozwój segmentu mieszkaniowego Grupy Skanska w Polsce.

Do tej pory Jakub Zagórski był dyrektorem ds. marketingu i komunikacji w Skanska Residential Development Poland, by w 2014 r. połączyć to stanowisko z funkcją dyrektora sprzedaży w spółce.

Zagórski dołączył do Skanska w 2011 r. Początkowo odpowiadał za opracowanie i koordynację strategii komunikacyjnej i marketingowej Skanska Property Poland, a także wdrożenie polityki zrównoważonego rozwoju i innowacyjnego podejścia do projektowania obiektów biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jakub Zagórski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył też program MBA Szkoły Głównej Handlowej realizowany we współpracy z University of Quebec w Montrealu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×