Tu jesteś:

Zmiany kadrowe na czele budowlanego ramienia HB Reavis w Polsce

Jadwiga Kosińska objęła stanowisko Country Construction Officer w firmie deweloperskiej HB Reavis Poland. Od września br. zarządza pracami 50-osobowego zespołu koordynującego budowę kluczowych inwestycji firmy w Warszawie. Dotychczasowy szef HB Reavis Construction w Polsce – Jan Hübner– objął funkcję prezesa zarządu HB Reavis na Węgrzech.

Przed dołączeniem do HB Reavis, Jadwiga Kosińska kierowała zespołem budowlanym w Vastint Poland, gdzie odpowiadała m.in. za budowę biurowców Business Garden. Wcześniej związana była z firmą HOCHTIEF Polska. Jest absolwentką kierunku Budownictwo na Politechnice Warszawskiej oraz studiów Executive MBA na Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign.

Przez ostatnie pięć lat, działalnością HB Reavis Construction w Polsce kierował Jan Hübner, który z powodzeniem nadzorował budowę zrealizowanych tu przez Grupę biurowców o łącznej powierzchni 250 000 mkw. do wynajęcia. Od września objął funkcję prezesa zarządu HB Reavis na Węgrzech, gdzie rozpoczęła się właśnie budowa inwestycji Agora w Budapeszcie. Przed dołączeniem do HB Reavis Group w 2010 roku, Jan Hübner pracował jako Project Manager w CTP Invest oraz w czeskiej pracowni architektonicznej K4. Jest absolwentem kierunku Budownictwo i Ekonomia na Politechnice w Brnie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×