Tu jesteś:

Zmiana na stanowisku prezesa Globalworth Poland

Dimitris Raptis, CEO, Globalworth Poland

Dimitris Raptis zastąpi na stanowisku CEO Globalworth Poland Małgorzatę Turek, która pełniła tę funkcję od września 2017 roku. W tym czasie odpowiadała za wdrożenie strategii firmy oraz jej rozwój na polskim rynku, po tym jak Globalworth nabył pakiet kontrolny w platformie nieruchomościowej GPRE. Dimitris Raptis obejmie nową rolę (interim CEO) po zatwierdzeniu przez zarząd.

Po pozyskaniu większości udziałów w GPRE, prawie rok temu, udało nam się ogłosić zakup kolejnych budynków biurowych w Polsce o łącznej wartości prawie 680 mln EUR. W ten sposób, w prawie 6 miesięcy staliśmy się liderem sektora biurowego. Tak wielkie osiągnięcie, zrealizowane w tak krótkim czasie, było możliwe dzięki bezcennemu wkładowi polskiego zespołu Globalworth. Specjalne podziękowania chciałbym złożyć Małgorzacie Turek. Dynamiczny rozwój firmy nie byłby możliwy bez jej zdolności przywódczych, wiedzy oraz wsparcia, jakie otrzymaliśmy na każdym z etapów budowania naszego biznesu w Polsce. Życzę również Małgorzacie kolejnych sukcesów. Globalworth Poland będzie dalej wzmacniać swoją pozycję na rynku, przy wsparciu naszego wyjątkowego zespołu, który będziemy dalej rozwijać - powiedział Dimitris Raptis.

Praca w Globalworth Poland była dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Ostatni rok to dla firmy wyjątkowo intensywny czas, a dla mnie duża satysfakcja, że miałam okazję współpracować z tak świetnym zespołem w okresie wchodzenia spółki na polski rynek. Moim koleżankom i kolegom życzę wielu kolejnych sukcesów. Jestem przekonana, że uda im się osiągnąć każdy cel i dalej budować pozycję Globalworth, jako lidera rynków w Polsce i Rumunii - dodała Małgorzata Turek.

Dimitris Raptis posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze usług finansowych oraz zarządzania inwestycjami na rynku nieruchomości. Od 2013 roku, czyli momentu powstania Globalworth, pełni tam funkcję Zastępcy Dyrektora Generalnego oraz Dyrektora ds. Inwestycji. Jako CEO Globalworth Poland Dimitris Raptis będzie odpowiedzialny za nadzorowanie realizacji strategii grupy na polskim rynku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×